Dzisiaj (piątek, 20 września) uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze uczestniczyli w akcji "Sprzątanie Świata" - "Nie śmiecimy, sprzątamy, zmieniamy".
Udział w akcji uczniowie rozpoczęli spotkaniem na sali gimnastycznej, gdzie aktywnie segregowali surowce wtórne przyklejając je na przygotowane rysunki kontenerów oraz rozwiązywali tematyczną krzyżówkę.
Następnie uczniowie zbierali śmieci w okolicy szkoły dbając tym samym o czyste otoczenie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze