Uczniowie z lubawskiej szkoły sprzątali dzisiaj (czwartek, 6 maja) tereny kolejowe przy ul. Szkolnej w Lubawce.
Przed południem w akcji uczestniczyli młodsi uczniowie, po południu starsi. Szybko okazało się, że będą mieli sporo pracy. Rozległy teren między torami kolejowymi a ul. Celną jest częściowo zalesiony. Przechodzi przez niego brukowana ul. Szkolna z dwoma rowami. Na całym terenie dzieci znalazły sporo śmieci, głównie butelek, puszek. W rowach znalazły się opony, resztki mebli.
Śmieci trafiały do worków, a następnie do kontenera podstawionego przez Sanikom.
Akcję zorganizowała lubawska szkoła, Urząd Miasta, Sanikom i stowarzyszenie Przymierze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze