Reklama

Sprzątali Lubawkę - galeria zdjęć

Uczniowie z lubawskiej szkoły sprzątali dzisiaj (czwartek, 6 maja) tereny kolejowe przy ul. Szkolnej w Lubawce.

Przed południem w akcji uczestniczyli młodsi uczniowie, po południu starsi. Szybko okazało się, że będą mieli sporo pracy. Rozległy teren między torami kolejowymi a ul. Celną jest częściowo zalesiony. Przechodzi przez niego brukowana ul. Szkolna z dwoma rowami. Na całym terenie dzieci znalazły sporo śmieci, głównie butelek, puszek. W rowach znalazły się opony, resztki mebli.

Śmieci trafiały do worków, a następnie do kontenera podstawionego przez Sanikom.

Akcję zorganizowała lubawska szkoła, Urząd Miasta, Sanikom i stowarzyszenie Przymierze.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama