Dzisiaj (środa, 4 marca) przed południem na parkingu przy siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze rozstawione zostały namioty.
Ustawienie sprzętu to część ogólnopolskich ćwiczeń strażaków. Wszystkie jednostki sprawdzają stan sprzętu i gotowość jego wykorzystania w akcji. Ćwiczenia mają być kontynuowane w kolejnych dniach, tak aby objęły wszystkich funkcjonariuszy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze