Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na spotkanie z aktorem, sportowcem i motywatorem Tomaszem Oświecińskim.
Spotkanie odbędzie się 20 maja, początek o godzinie 16:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury.
Udział w spotkaniu będzie bezpłatny, ale wymagane są zaproszenia. Można je odbierać w biurze Centrum Kultury. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 2 wejściówki. Nie ma możliwości telefonicznej rezerwacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze