Reklama

Spotkanie z pisarzem

Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła dzisiaj na spotkanie z Hubertem Klimko-Dobrzanieckim. Spotkanie odbyło się w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze.

Gość spotkania przyznał, że w Kamiennej Górze jest po raz drugi. Pierwszy raz w 1992 roku trafił do kamiennogórskiego szpitala po tym, jak rozchorował się w Czechach.

Hubert Klimko-Dobrzaniecki urodził się w Bielawie na Dolnym Śląsku, wiele lat mieszkał na Islandii, teraz żyje w Wiedniu. Jest pisarzem. Jego książki skierowane są głównie do dorosłych, ale w swoim dorobku ma również książki dla dzieci.

Podczas spotkania opowiadał o swojej twórczości, życiu m.in. na Islandii oraz o nowym projekcie, którego efekt poznamy 1 czerwca.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama