Reklama

Spotkanie w sprawie kopalni w Olszynach

MAR21

Lubawka, ul. Szymrychowska godz: 09:30

Radny powiatu kamiennogórskiego Jan Orzechowski zaprasza mieszkańców na spotkanie poświęcone wywozowi urobku z kopalni w Olszynach.

- Tematem będzie wstrzymanie wydania koncesji na uruchomienie kopalni kruszywa w Olszynach oraz planowany transport urobku przez Gminę Lubawka. Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wspólne działanie w obronie naszego miasta, naszego środowiska i jakości życia w obliczu planowanej inwestycji i transportu kruszywa przez Lubawkę. - doprecyzowuje radny.

Radny zaprasza 21 marca (piątek) o godzinie 9:30 na teren przy wjeździe do byłego Skupu Złomu przy ulicy Szymrychowskiej w Lubawce. W spotkaniu ma uczestniczyć telewizja Polsat.

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama