Radny powiatu kamiennogórskiego Jan Orzechowski zaprasza mieszkańców na spotkanie poświęcone wywozowi urobku z kopalni w Olszynach.
- Tematem będzie wstrzymanie wydania koncesji na uruchomienie kopalni kruszywa w Olszynach oraz planowany transport urobku przez Gminę Lubawka. Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wspólne działanie w obronie naszego miasta, naszego środowiska i jakości życia w obliczu planowanej inwestycji i transportu kruszywa przez Lubawkę. - doprecyzowuje radny.
Radny zaprasza 21 marca (piątek) o godzinie 9:30 na teren przy wjeździe do byłego Skupu Złomu przy ulicy Szymrychowskiej w Lubawce. W spotkaniu ma uczestniczyć telewizja Polsat.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze