Reklama

Spotkanie w Pisarzowicach

Wczoraj (wtorek, 29 września) w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Pisarzowicach odbyło drugie spotkanie dotyczące ?Prosumenckich Instalacji Fotowoltaicznych w Gminie Kamienna Góra?. Zainteresowanie, tak jak i dzień wcześniej w Krzeszowie, było spore. 

 

Przedstawiciele firmy Domy Czystej Energii ? Sławomir Rataj i Piotr Mikos przedstawili zalety zastosowania paneli fotowoltaicznych. W spotkaniu uczestniczyło około 40 osób.

Regulamin uczestnictwa w projekcie oraz wzór wniosku dostępny będzie na stronie Urzędu Gminy (gminakamiennagora.pl) po 1 października 2015 roku w zakładce FOTOWOLTAIKA. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama