Wczoraj (wtorek, 29 września) w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Pisarzowicach odbyło drugie spotkanie dotyczące ?Prosumenckich Instalacji Fotowoltaicznych w Gminie Kamienna Góra?. Zainteresowanie, tak jak i dzień wcześniej w Krzeszowie, było spore.
Przedstawiciele firmy Domy Czystej Energii ? Sławomir Rataj i Piotr Mikos przedstawili zalety zastosowania paneli fotowoltaicznych. W spotkaniu uczestniczyło około 40 osób.
Regulamin uczestnictwa w projekcie oraz wzór wniosku dostępny będzie na stronie Urzędu Gminy (gminakamiennagora.pl) po 1 października 2015 roku w zakładce FOTOWOLTAIKA.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze