W ramach współpracy na terenie gminy Kamienna Góra odbyły się zawody strażaków z Pisarzowic i z czeskiego Svobody nad Upą. W Pisarzowicach odbył się piknik integracyjny dla drużyn młodzieżowych.
Spotkanie drużyn odbyło się dzięki współpracy polsko-czeskiej. Zawody miały za zadanie pokazać zdolność bojową młodych strażaków oraz zintegrować środowisko.
zobacz zdjęcia - dostępne również na naszym profilu na Facebook"u
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze