Seniorzy z Lubawki spotkali się dzisiaj z okazji Dnia Babci i Dziadka. Impreza, podobnie jak w latach ubiegłych, odbyła się w Domu Kultury.
W tym roku przed dla seniorów wystąpiły dzieci z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego z Lubawki. Tradycyjnie zaśpiewały grupy Wrzos i Zgoda. Nowością był taneczny występ Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Impreza zorganizowana została z okazji Dnia Babci i Dziadka, ale seniorzy obchodzili również Walentynki i Tłusty Czwartek.
Na seniorów czekało ciasto i pączek oraz kawa i herbata.
Organizatorem spotkania by Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury oraz Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze