Reklama

Spotkanie seniorów

Seniorzy z Lubawki spotkali się dzisiaj z okazji Dnia Babci i Dziadka. Impreza, podobnie jak w latach ubiegłych, odbyła się w Domu Kultury.

W tym roku przed dla seniorów wystąpiły dzieci z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego z Lubawki. Tradycyjnie zaśpiewały grupy Wrzos i Zgoda. Nowością był taneczny występ Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Impreza zorganizowana została z okazji Dnia Babci i Dziadka, ale seniorzy obchodzili również Walentynki i Tłusty Czwartek.

Na seniorów czekało ciasto i pączek oraz kawa i herbata.

Organizatorem spotkania by Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury oraz Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama