Reklama

Spotkanie przedstawicieli Specjalnych Stref Ekonomicznych z Ministrem Finansów i Gospodarki

23 października 2025 r. w siedzibie Ministerstwo Finansów w Warszawie odbyło się spotkanie Ministra Finansów i Gospodarki Andrzeja Domańskiego z przedstawicielami zarządów Specjalnych Stref Ekonomicznych. 

Tematem rozmów były „Specjalne Strefy Ekonomiczne w kontekście nowych wyzwań gospodarczych”.

W spotkaniu uczestniczył prezes zarządu Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A. Arkadiusz Dybiec oraz dyrektor ds. obsługi inwestora, inwestycji i infrastruktury Joanna Krajcarz.

Podczas wydarzenia omówiono kluczowe kwestie związane z przyszłością funkcjonowania instrumentu SSE, zmianami w przepisach regulujących udzielanie wsparcia w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, a także zagadnienia dotyczące współpracy pomiędzy strefami, Ministerstwem Finansów, Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Krajowa Administracja Skarbowa oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w kontekście pozyskiwania gruntów pod inwestycje.

Reklama

Rozmowy w Ministerstwie Finansów stały się okazją do wypracowania wspólnego spojrzenia na przyszłość Specjalnych Stref Ekonomicznych. Uczestnicy podkreślili potrzebę dalszego wzmacniania roli stref w przyciąganiu inwestycji, wspieraniu przedsiębiorczości oraz zrównoważonym rozwoju regionów.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama