Dnia 9 września br. w Starostwie Powiatowym w Kamiennej Górze odbyło się spotkanie władz jednostek samorządu terytorialnego poświęcone wykorzystaniu potencjału turystycznego powiatu kamiennogórskiego, miasta Kamienna Góra oraz gmin powiatowych.
Omówiono zasady współpracy pomiędzy jednostkami samorządu terytorialnego a także współdziałanie pomiędzy gestorami turystyki a ww. jednostkami.
Szczegółowe zadania będą określane na cyklicznych, roboczych spotkaniach osób odpowiedzialnych za promocję.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze