Reklama

Spotkanie o S3 - Kamienna Góra

Burmistrz Miasta Janusz Chodasewicz i Wójt Gminy Patryk Straus zapraszają mieszkańców miasta oraz gminy Kamienna Góra na otwarte spotkanie konsultacyjne dotyczące realizacji zadania pn.: ?Zaprojektowanie i wybudowanie drogi S3 Legnica (A4) ? Lubawka, zadanie IV od węzła Kamienna Góra Północ (z węzłem) do granicy państwa, o długości ok. 15,3 km?.

 

Spotkanie odbędzie się 19 września 2019 roku o godz. 16.30 w Muzeum Tkactwa (dziedziniec), Pl. Wolności 11 w Kamiennej Górze.

W spotkaniu wezmą również udział przedstawiciele Zamawiającego tj. Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu, Wykonawcy, Projektanta oraz Inżyniera Kontraktu.

Przewidywany plan spotkania:

1. Omówienie podstawowych parametrów technicznych projektowanej drogi;

2. Prezentacja szczegółowych rozwiązań projektowych z określeniem zajęcia terenów;

3. Powiązanie projektowanej drogi S3 z istniejącymi drogami węzły, komunikacja poprzeczna, drogi dojazdowe do nieruchomości;

Reklama

4. Zasady i procedura nabywania nieruchomości przeznaczonych pod budowę drogi;

5. Udzielenie odpowiedzi i wyjaśnień na kwestie zgłaszane prze uczestników spotkania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama