Dzisiaj (piątek, 20 września) z sympatykami lewicy spotkała się Małgorzata Szmajdzińska, kandydatka do Sejmu.
Spotkanie zorganizowane zostało w Muzeum Tkactwa. M. Szmajdzińska przypomniała, że była posłanką w kadencji 2011-15. W wyborach 2015 roku SLD zabrakło niewielu głosów do przekroczenia progu wyborczego.
Dzisiaj M. Szmajdzińska wyraziła zadowolenie z zawarcia porozumienia przez trzy lewicowe ugrupowania i wystawienia wspólnej listy. Dzięki temu wyborcy mają alternatywę, powstała wielopokoleniowa lewica.
M. Szmajdzińska zachęcała do udziału w wyborach. Najważniejszym pytaniem jest poziom poparcia dla opozycji i możliwość zdobycia większości mandatów przez PO, PSL i Lewicę.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze