Reklama

Spotkanie Lewicy

Dzisiaj (piątek, 20 września) z sympatykami lewicy spotkała się Małgorzata Szmajdzińska, kandydatka do Sejmu.

 

Spotkanie zorganizowane zostało w Muzeum Tkactwa. M. Szmajdzińska przypomniała, że była posłanką w kadencji 2011-15. W wyborach 2015 roku SLD zabrakło niewielu głosów do przekroczenia progu wyborczego.

Dzisiaj M. Szmajdzińska wyraziła zadowolenie z zawarcia porozumienia przez trzy lewicowe ugrupowania i wystawienia wspólnej listy. Dzięki temu wyborcy mają alternatywę, powstała wielopokoleniowa lewica.

M. Szmajdzińska zachęcała do udziału w wyborach. Najważniejszym pytaniem jest poziom poparcia dla opozycji i możliwość zdobycia większości mandatów przez PO, PSL i Lewicę.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama