Burmistrz Lubawki przyznała tegoroczne stypendia sportowe. Finansowe wsparcie otrzyma ośmioro zawodników.
W tym roku złożonych zostało 14 wniosków o przyznanie stypendium sportowego oraz jeden o jednorazową nagrodę. Rozpatrując wnioski burmistrz zasięgnęła opinii Gminnej Rady Sportu.
Stypendia, po 400 zł brutto, otrzymało ośmioro sportowców: Oliwia Arendarczyk, Grzegorz Dereń, Dominika Leśniara, Alicja Amelia Jęczmieniak, Gracjan Kocun, Hanna Kopeć, Jakub Potoniec, Aleksandra Szajnowska.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze