W ramach 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chełmsku Śląskim rozegrany został turniej tenisa stołowego.
Sportowcy rywalizowali w dwóch kategoriach. W kategorii młodzież rywalizowało sześć osób. Wygrał H. Łojko, drugie miejsce zajął Filip Zając, trzecie M. Tokarski. Czwarte miejsce wywalczyli: W. Topolski, Franek Zając i B. Krajewski.
W kategorii dorośli zagrało dziesięciu zawodników. Z kompletem zwycięstw wygrał M. Zbrzyzny. Drugie miejsce zajął P. Gregorczyk, trzecie R. Topolski i B. Antas. Czwarte miejsca wywalczyli K. Pasierb i P. Poręba. Piąte T. Mucha. Szóste S. Kryczka, siódme J. Łomnicka, a ósme A. Mucha.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze