Reklama

Sportowa współpraca

W dniach 6-7 grudnia w Sycowie odbyła się konferencja ?Szkoła-Zdrowie-Sport ? możliwości współpracy samorządów powiatowych i gminnych ze Szkolnym Związkiem Sportowych w województwie dolnośląskim przy realizacji zadań związanych ze szkolną kulturą fizyczną?.

 

W konferencji wzięli udział dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Kamiennej Górze Katarzyna Bandyk oraz dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej Górze Zenon Król, pełniącego również funkcję radnego Powiatu Kamiennogórskiego.

Jednym z punktów programu konferencji było podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół i powiatów Dolnego Śląska za rok szkolny 2018/2019. Wręczono wyróżnienia trzem najlepszym powiatom. Powiat kamiennogórski zajął drugie miejsce w rankingu na ?Najbardziej usportowiony powiat województwa dolnośląskiego?. Nagrodę z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty i jednocześnie Przewodniczącego Szkolnego Związku Sportowego odebrała dyrektor MOS.

Reklama

Podczas konferencji omówione zostały kierunki działań samorządu Województwa Dolnośląskiego w obszarze kultury fizycznej dzieci i młodzieży w 2020 roku.

W konferencji uczestniczyli również Jarosław Maroszek dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz Jakub Kalinowski przedstawiciel Fundacji V4Sport.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama