Reklama

Sport i kultura

Trwa współpraca Kamiennej Góry z partnerskimi miastami Wolfenbuttel i Bitterfeld w Niemczech.


Do Wolfenbuttel pojechał zespół teatralny ?My?. Działająca przy Centrum Kultury grupa pojechała na warsztaty teatralne z niemieckimi gimnazjalistami. Kamiennogórscy aktorzy obejrzeli przedstawienie przygotowane przez niemieckie klasy teatralne. My wystawiło zeszłoroczne przedstawienie ?Ballada o dwóch siostrach?. Kamiennogórska grupa została wysoko oceniona i pozytywnie przyjęta również przez miejscowe media.

W tym samym czasie w Kamiennej Górze gościł burmistrz Bitterfeld. W spotkaniu z burmistrzem Krzysztofem Świątkiem uczestniczył również Sławomir Staniec. Jego obecność nie była przypadkowa. Rozmowa dotyczyła bowiem współpracy pływaków z obu miast. Niewykluczone, że już podczas Dni Kamiennej Góry, w tradycyjnych zawodach pływackich prawdopodobnie uczestniczyć będzie grupa zawodników z Niemiec.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama