Nad kamiennogórskim zalewem rozegrane zostały spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Kamienna Góra "Miasto" w kategorii senior.
Do rywalizacji przystąpiło dziewięciu wędkarzy. Zawody wygrał Tomasz Szewczyk, drugie miejsce zajął Marcin Kozubski, trzecie Grzegorz Michałczak. Największą rybę, leszcza o wadzie 1035 gram, złowił Tomasz Niezgoda.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze