Dzisiaj na zbiorniku But w Kamiennej Górze odbyły się spławikowe mistrzostwa lubawskiego koła PZW.
W kategorii juniorów tytuł drugiego wicemistrza zdobył Adrian Szachniewicz. Pierwszym wicemistrzem został Piotr Szkarłat. Spławikowym Mistrzem Koła PZW Lubawka został Jakub Orłowski.
W kategorii seniorów tytuł drugiego wicemistrza zdobył Tomasz Spała, pierwszego wicemistrza Paweł Berdychowski. Spławikowym Mistrzem Koła PZW Lubawka został Maciej Kurzawa.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze