Dzisiaj (niedziela, 2 czerwca) nad kamiennogórskim zalewem odbyły się Spinningowe Mistrzostwa Koła PZW Kamienna Góra ?Miasto?. Do rywalizacji przystąpiło 12 zawodników.
Mistrzem na 2019 r. został Marcin Kozubski. Na kolejnych miejscach uplasowali się Grzegorz Michałczak i Tadeusz Jała. Podczas zawodów wędkarze łowili głównie okonie, ale trafiły się też szczupaki, a największego (68 cm) złowił Piotr Lisiecki.
Marcin Kozubski zdobywając mistrzostwo koło wywalczył prawo startu w zawodach z okazji jubileuszu 40-lecia istnienia Okręgu PZW w Jeleniej Górze, które odbędą się 14 wrześnie w Jeleniej Górze i Wojanowie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze