We wtorek (2 maja) w kościele pw Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze odbędzie się koncert "Śpiew radości, śpiew dumy".
Koncert organizowany jest z okazji Dnia Flagi, święta przypadającego 2 maja. W kościele wystąpią: Marcin Wyrostek z zespołem Corazon, kwartet smyczkowy Silesian Chamber Players oraz soliści: Daria Wyrostek-Pelc oraz Marcin Jajkiewicz.
Początek koncertu o godzinie 19:00, wstęp wolny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze