Reklama

Śpiew o niepodległości

W kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze odbył się dzisiaj (sobota, 10 listopada) koncert z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

W kościele wystąpiły chóry i soliści. Wykonane zostały hymny, pieśni powstańcze, otwory związane z pierwszą i drugą wojną światową. Słuchacze otrzymali śpiewniki z pełnymi tekstami utworów i podczas koncertu zachęcani byli przez wykonawców do wspólnego śpiewu.

Koncert odbył się pod patronatem Marzeny Machałek, sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej. Przed rozpoczęciem koncertu, posłanka odczytała fragment uchwały Sejmu dotyczącej rocznicy odzyskania niepodległości, podkreślającej znaczenie 11 listopada 1918 roku.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama