Reklama

Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości na Spotkaniu Biznesowym z PAIH w Nowych Skalmierzycach

18 listopada w Centrum Aktywności Społecznej „Kolejarz” w Nowych Skalmierzycach odbyło się Spotkanie Biznesowe z Polską Agencją Inwestycji i Handlu – PAIH, zorganizowane we współpracy z Burmistrzem Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce Jerzym Walczakiem. Na zaproszenie PAIH w wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości, na czele z Prezesem Zarządu Arkadiuszem Dybcem.

Podczas spotkania Prezes SSEMP S.A. zaprezentował kompleksową ofertę inwestycyjną Strefy, omawiając narzędzia wsparcia dla przedsiębiorców oraz korzyści wynikające z działania w ramach preferencyjnych warunków inwestycyjnych. Uczestnicy mogli również poznać lokalizacje atrakcyjnych terenów inwestycyjnych, dostępnych dla firm planujących rozwój swojej działalności.

Reklama

Eksperci Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu przedstawili z kolei szeroki zakres możliwości związanych z ekspansją zagraniczną, pozyskiwaniem partnerów handlowych oraz finansowaniem rozwoju przedsiębiorstw. 

Cieszymy się z dużego zainteresowania przedsiębiorców tematyką ulg podatkowych, instrumentów wsparcia inwestycyjnego oraz potencjałem gospodarczym regionu.
Dziękujemy PAIH oraz Gminie i Miastu Nowe Skalmierzyce za zaproszenie, a wszystkim uczestnikom - za inspirujące rozmowy.

Razem wspieramy rozwój przedsiębiorczości i budujemy silny, konkurencyjny ekosystem gospodarczy!

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama