Znany jest już terminarz przygotowań piłkarzy Orła Lubawka do rundy wiosennej. Pierwsze mecze kontrolne drużyna zagra już w lutym. Piłkarzom będzie można kibicować na boiskach ze sztuczną murawą.
W styczniu piłkarze rozpoczną treningi na sali gimnastycznej i w siłowni.
Pierwszy sparing Orzeł rozegra już 1 lutego na boisku w Boguszowie Gorcach. Zagra z Granicą Żarki Wielkie. Tydzień później o godzinie 18:00 na boisku w Trutnowie lubawscy piłkarze zagrają z Włókniarzem Chełmsko Śląskie. Na 15 lutego zaplanowany jest mecz ze Szczytem Boguszów Gorce, a 23 lutego w Strudze Orzeł ma zagrać Zagłębiem Wałbrzych. 1 marca o godzinie 9:30 w Trutnovie zaplanowany jest mecz Orła z Baníkiem Žacléř. 8 lub 9 marca prawdopodobnie w ostatnim sparingu formę Orła sprawdzi Pagaz Krzeszów.
Terminy i godziny rozgrywania sparingów mogą się zmienić.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze