Czternastolatek z Lubawki spadł z quada. Przewieziony został do szpitala. Do zdarzenia doszło w centrum Lubawki.
Z ustaleń policji wynika, że 14-latek bez wiedzy dorosłych zabrał kluczyki do quada. Pojazd udostępnił 12-latkowi. Młodszy z chłopców prowadził quada, 14-latek jechał razem z nim. Gdy kierujący stracił panowanie nad pojazdem, starszy z chłopców spadł. Doznał potłuczeń, otarć i poparzeń. Obrażenia nie są poważne.
Po zdarzeniu chłopcy schowali quada. Dorośli wezwali jednak pogotowie. Quad został zabezpieczony.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze