Mieszkańcy gminy Marciszów zapraszają na wspólny spacer. Do wyboru są cztery trasy o różnej długości. Można biec, iść, uprawiać nordic walking.
Impreza zaplanowana jest na najbliższą sobotę (3 lutego). Start o godzinie 14:00. Bazą imprezy będzie Dom Kultury (świetlica wiejska) w Marciszowie. Po pokonaniu trasy na uczestników czekać będzie ognisko, posiłek i medal. Wpisowe to 30 zł od osoby dorosłej, 10 zł od dziecka, płatne przed startem.
Do wyboru są cztery trasy o długości od 2,7 km do 9,5 km.
https://www.facebook.com/events/1318700869529156/?active_tab=discussion
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze