Ostatnim punktem obchodów uroczystość Objawienia Pańskiego w Kamiennej Górze był koncert polskiego chóru Sound’n’Grace.
Przed koncertem burmistrz miasta Janusz Chodasewicz złożył zebranym pod sceną, ustawioną na rynku życzenia noworoczne.
Sound’n’Grace to zespół wokalny wykonujący muzykę z pogranicza gospel, soul, R&B i popu.
W Kamiennej Górze zaprezentowali zarówno znane przeboje ze swojego repertuaru jak i kolędy we własnych aranżacjach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze