Reklama

Lodowe sople na dachach i parapetach to niebezpieczeństwo dla przechodniów - jak radzić sobie z problemem?

Internauci od soboty zgłaszają niebezpieczne zjawisko. Duże opady śniegu, zmiany temperatury spowodowały, że na wielu dachach, parapetach pojawiły się lodowe sople. 

W wielu miejscach sople zwisają wprost nad chodnikami. Stwarza to niebezpieczeństwo. Służby zapewne z budynków użyteczności publicznej będą zrzucać niebezpieczne sople. Jak jednak zadziałają wspólnoty? Do większości gzymsów potrzebne będzie użycie podnośnika. 

Mimo, że zapowiadane są duże mrozy sytuacja może się pogorszyć. Ogrzewane mieszkania spowodują że dach będzie cieplejszy, a woda spływająca szybko zamarznie. 

Reklama

Zobacz także:

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama