Wczoraj (sobota, 11 lipca) rozegrane zostały I Otwarte Mistrzostwa Legnicy w Softdarta. Brał w nich udział Krzysztof Ptaszkowski z Błażejowa.
W turnieju wystartowali m.in. reprezentanci Polski w softdarta, zawodnicy z Lubina, Polkowic, Złotoryi, Legnicy, Wałbrzycha, Jeleniej Góry.
Krzysztof Ptaszkowski dotarł do finału turnieju, w którym przegrał z mistrzem. Zawodnik z Błażejowa zajął drugie miejsce.
fot. Uran Okrzeszyn
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze