Na gruzach zakładów Watra w Lubawce rozbrzmiał dzisiaj (sobota, 21 września) dźwięk maszyn do szycia. Na terenie byłego zakładu odbyło się Śniadanie mistrzyń.

Grupa młodych ludzi próbując zachować pamięć o jednym z największych zakładów produkcyjnych w Lubawce realizuje projekt Śniadanie mistrzyń. Do tej pory zbierane były dokumenty, zdjęcia, wspomnienia byłych pracowników Watry. Dzisiaj kilkadziesiąt osób spotkało się na śniadaniu, przy stołach ustawionych na terenie byłego zakładu. Spotkanie było okazją do wspomnień, zaprezentowania dotychczasowych efektów gromadzenia pamiątek i do ponownego uruchomienia maszyn do szycia.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze