Przed południem doszło do śmiertelnego wypadku w Marciszowie. Zginął pracownik firmy energetycznej.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że grupa pracowników wykonywała powierzone zadania przy transformatorze przy głównej ulicy Marciszowa. Jeden z pracowników został porażony prądem. Wezwani zostali ratownicy. Reanimacje nie przyniosła efektów. 25-latek zmarł.
Sprawę będą teraz badać biegli.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze