Od jednej z internautek otrzymaliśmy zdjęcia wykonane na terenie między torami kolejowymi a ul. Bohaterów Getta w Kamiennej Górze.
Internautka zwróciła uwagę na ilość śmieci zalegających na tym terenie. - Na pewno turyści z Czech poruszający się szynobusem mają co "podziwiać". - pisze autorka zdjęć. - Może Referat Ochrony Środowiska Urzędu Miasta coś zadziała w tym temacie? - dodaje.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze