Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie na swoim facebookowym profilu poinformował o kolejnych działaniach podjętych w celu podniesienia bezpieczeństwa mieszkańców i pracowników.
Na terenie DPS-u ustawiono śluzy dezynfekcyjne. Musi przez nie przejść, przed rozpoczęciem pracy, każdy pracownik. Przechodząc dezynfekuje ręce i obuwie.
Ze śluz korzystają również mieszkańcy DPS-u. Przejście przez śluzę wymuszone jest poprzez zmianę dróg komunikacyjnych. W śluzach mieszkańcy dezynfekują ręce.
fot. facebook / DPS Szarocin
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze