Na drogach powiatu kamiennogórskiego jest ślisko. Piesi narzekają na stan chodników.
Opady deszczu zmyły z jezdni śnieg. W wielu miejscach, zwłaszcza na bocznych drogach tworzy się warstwa lodu i błota pośniegowego.
Nie lepiej jest niestety na chodnikach. Topniejący lód tworzy breje po której trudno się chodzi. Pod błotem w wielu miejsca zalega lód.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze