Sprawdziły się ostrzeżenia meteorologiczne. Od popołudnia przez powiat kamiennogórski przechodzą burze. Są zniszczenia.
Zamknięta została droga Lubawka - Chełmsko Śląskie. Uszkodzona została linia energetyczna przechodząca nad drogą. Objazd możliwy jest przez Lipienicę i Krzeszów. Tauron informuje o braku energii elektrycznej w części Chełmska Śląskiego.
Prądu nie ma również w części Kamiennej Góry.
W różnych miejscach powiatu wiatr przewracał drzewa. Podczas opadów dochodzi do lokalnych podtopień. Woda zalała m.in skrzyżowanie ulic Sienkiewicza i Waryńskiego w Kamiennej Górze oraz ulic Kamiennogórskiej i Gazowej w Lubawce. Woda dostała się również do piwnic domów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze