W ramach Dni Kamiennej Góry 2019 na Orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze rozegrane zostały dwa turnieje piłki nożnej o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry.
Do turnieju zgłosiły się drużyny AP Futbol Czarny Bór, KP Górnik Wałbrzych Kamienna Góra oraz Orzeł Lubawka.
Zwycięzcami turnieju zostały wszystkie dzieci, które tego dnia wyszły z domu i aktywnie spędziły wolny czas

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze