Dom Kultury w Lubawce zaprasza na koncert króla latino - Skolima.
Skolim może pochwalić się takimi hitami jak "Wyglądasz idealnie", "Temperatura" czy "Kiss me baby". W Lubawce wystąpi 4 grudnia (środa). Początek koncertu o godzinie 17:00.
Bilety na grudniowy koncert dostępne na stronie: https://biletyna.pl/koncert/SKOLIM/Lubawka
Po raz pierwszy Skolim wystąpił Lubawce w 2021 roku podczas Letniego Pikniku Strażackiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze