Reklama

Skalnik wśród 101 szczytów

Profil Aktualne Warunki w Górach zaprasza do udziału w akcji 101 szczytów w 101 rocznicę odzyskania niepodległości. Na terenie powiatu kamiennogórskiego zdobywany będzie Skalnik.

 

W całej Polsce wyznaczonych zostało 101 górskich szczytów, które będą zdobywane od 9 do 11 listopada. Organizatorzy przygotowali plakat, z którym można sfotografować się na szczycie.

Podczas wypraw na szczyt organizatorzy proszą o zbieranie śmieci zanieczyszczających szlak. W akcję zaangażowała się m.in. gmina Kamienna Góra, która przy Czartaku wystawi kontenery na śmieci.

Szczyty można zdobywać w dowolnym dniu między 9 a 11 listopada, szkoły mogą wyruszyć na wyprawę również 8 listopada.

Więcej o zdobywaniu Skalnika

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama