Profil Aktualne Warunki w Górach zaprasza do udziału w akcji 101 szczytów w 101 rocznicę odzyskania niepodległości. Na terenie powiatu kamiennogórskiego zdobywany będzie Skalnik.
W całej Polsce wyznaczonych zostało 101 górskich szczytów, które będą zdobywane od 9 do 11 listopada. Organizatorzy przygotowali plakat, z którym można sfotografować się na szczycie.
Podczas wypraw na szczyt organizatorzy proszą o zbieranie śmieci zanieczyszczających szlak. W akcję zaangażowała się m.in. gmina Kamienna Góra, która przy Czartaku wystawi kontenery na śmieci.
Szczyty można zdobywać w dowolnym dniu między 9 a 11 listopada, szkoły mogą wyruszyć na wyprawę również 8 listopada.
Więcej o zdobywaniu Skalnika
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze