Dzisiaj (sobota, 13 stycznia) w Lubaniu odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Wystartował w nich uczeń Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Kamiennej Góry.
Bartosz Tokarski zajął pierwsze miejsce wśród chłopców. Do rywalizacji przystąpiło dziewięciu zawodników. Zawodnik z ZSZiO wycisnął 135 kg. Opiekunem B. Tokarskiego był Tomasz Wyszomirski.
Zawody zorganizował Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze