Orzeł Lubawka rozegrał dzisiaj wyjazdowe spotkanie z Orłem Wojcieszów. Mecz był częścią 22. kolejka piłkarskiej klasy A.
W dzisiejszym spotkaniu przewagę mieli gospodarze. Sporo pracy miał bramkarz lubawskiego Orła Dariusz Hołda. Gospodarze wyszli na jednobramkowe prowadzenie już w pierwszej połowie (7'). W 47' prowadzili już 2:0. Kontaktową bramkę zdobył Arek Walczak. W 51' było już 3:1, po karnym za faul popełniony przez bramkarza Orła. W 62' na listę strzelców wpisała się Krzysztof Musiał, ale było to już wszystko, na co stać było dzisiaj lubawskich piłkarzy. Orzeł kończył mecz w dziesięciu. W 85' drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Matusik.
Orzeł Wojcieszów : Orzeł Lubawka - 5:2 (1:0)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze