Reklama

Siedem bramek w pojedynku Orłów

Orzeł Lubawka rozegrał dzisiaj wyjazdowe spotkanie z Orłem Wojcieszów. Mecz był częścią 22. kolejka piłkarskiej klasy A.

W dzisiejszym spotkaniu przewagę mieli gospodarze. Sporo pracy miał bramkarz lubawskiego Orła Dariusz Hołda. Gospodarze wyszli na jednobramkowe prowadzenie już w pierwszej połowie (7'). W 47' prowadzili już 2:0. Kontaktową bramkę zdobył Arek Walczak. W 51' było już 3:1, po karnym za faul popełniony przez bramkarza Orła. W 62' na listę strzelców wpisała się Krzysztof Musiał, ale było to już wszystko, na co stać było dzisiaj lubawskich piłkarzy. Orzeł kończył mecz w  dziesięciu. W 85' drugą żółtą,  a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Matusik.

Reklama

Orzeł Wojcieszów : Orzeł Lubawka - 5:2 (1:0)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Orzeł Lubawka / Piotr Marciniak
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama