Reklama

Siatkówkę mamy we krwi

Przed nami mecz na szczycie. 23 listopada w Hali Aqua-Zdrój przy ul. Ratuszowej odbędzie się spotkanie drużyn aspirujących do zwycięstwa w II lidze męskiej. Do Wałbrzycha przyjeżdża rywal zza miedzy KS Bielawianka Bester Bielawa, który po 7 kolejkach plasuje się w czubie ligowej tabeli zajmując obecnie drugą pozycję. Przed meczem odbędzie się wyjątkowo ważna akcja ratowania życia innym.

 

Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze ?Victoria? S.A., Aqua-Zdrój, UKS Kinder Volleyball, TS Chełmiec Aqua-Zdrój oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu organizują w sobotę 23 listopada w godzinach 10.00-14.00 akcję oddawania krwi przez kibiców siatkówki.

W tym czasie przed halą na parkingu przy ul. Ratuszowej 6 stać będzie autobus przystosowany do pobierania krwi. Dawcy, którzy oddadzą krew otrzymają pamiątkową koszulkę, voucher na kawę i ciasto w restauracji Aqua-Zdrój oraz podwójną wejściówkę na mecz siatkarzy z Bielawianką Bielawa (godz. 16.00).

Reklama

Dodatkowo podczas meczu w strefie małego kibica odbędzie się szkolenie ratowania życia dla wszystkich chętnych. Zachęcamy w najbliższą sobotę do kibicowania i oddania krwi. Patronat honorowy oraz zawodowy podczas akcji objął Prezydent Wałbrzycha dr Roman Szełemej.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama