Dzisiaj (środa, 4 marca) na sali gimnastycznej przy Liceum Ogólnokształcącym w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W zawodach rywalizowały cztery szkoły. Rozegrane zostały półfinały, następnie zwycięzcy szkoły zagrały o pierwsze miejsce, natomiast przegrani o miejsce trzecie.
Wyniki spotkań:
Półfinały:
SP 1 Kamienna Góra ? SP 4 Bolesławiec 2 : 0
SP Karpacz ? SP Pisarzowice koło Lubania 1 : 2
Mecz o III miejsce:
SP 4 Bolesławiec ? SP Karpacz 1 : 2
Mecz o I miejsce
SP 1 Kamienna Góra ? SP Pisarzowice koło Lubania 2 : 0
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach koło Lubania
3. Szkoła Podstawowa w Karpaczu
4. Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu
Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra uzyskała awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 24 marca 2020 roku w Głogowie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze