Reklama

Siatkarska strefa

Dzisiaj (środa, 4 marca) na sali gimnastycznej przy Liceum Ogólnokształcącym w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

W zawodach rywalizowały cztery szkoły. Rozegrane zostały półfinały, następnie zwycięzcy szkoły zagrały o pierwsze miejsce, natomiast przegrani o miejsce trzecie.

Wyniki spotkań:

Półfinały:
SP 1 Kamienna Góra ? SP 4 Bolesławiec 2 : 0
SP Karpacz ? SP Pisarzowice koło Lubania 1 : 2

Mecz o III miejsce:
SP 4 Bolesławiec ? SP Karpacz 1 : 2

Mecz o I miejsce
SP 1 Kamienna Góra ? SP Pisarzowice koło Lubania 2 : 0

 

Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach koło Lubania
3. Szkoła Podstawowa w Karpaczu
4. Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

Reklama

Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra uzyskała awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 24 marca 2020 roku w Głogowie.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama