Dzisiaj (czwartek, 5 marca) w Bolesławcu rozegrane zostały mistrzostwa strefy jeleniogórskiej chłopców z klas VII- VIII szkół podstawowych w siatkówce. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży.
Półfinały
SP 2 Kamienna Góra - SP Smolnik 2 : 0 (25:7, 25:12)
PSP Raciborowice - SP 4 Bolesławiec 1 : 2 (24:26, 25:23, 8:15)
O miejsca III ? IV
SP Smolnik - PSP Raciborowice 2 : 0 (25:21,25:19)
O miejsca I ? II
SP 2 Kamienna Góra - SP 4 Bolesławiec 2 : 0 (25:12, 25:11)
Klasyfikacja końcowa
1. Szkoła Podstawowa 2 Kamienna Góra op. Gontko Daniel
2. Szkoła Podstawowa 4 Bolesławiec
3. Szkoła Podstawowa Smolnik
4. Publiczna Szk. Podst. Raciborowice
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze