W szkole w Lubawce trwa pierwszy z dwóch zaplanowanych na dzisiaj (piątek, 8 listopada) turniejów piłki siatkowej.
W południe, po zakończeniu apelu, rozpoczął się turniej siatkówki klas siódmych i ósmych. Na dwóch boiskach gra sześć drużyn.
Na godzinę 16:00 zaplanowano rozpoczęcie turnieju dla dorosłych. Drużyny wystawili leśnicy, strażacy, nauczyciele i pracownicy firmy Joyson.
Turnieje organizowane są z okazji Święta Niepodległości.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze