Reklama

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Lubawce - kawalkada motocyklistów, koncert zespołów Nodum i OYA w Choppers Garage.

Lubawscy motocykliści rozpoczęli nowy sezon. Tradycyjnie spotkali się w ostatnią sobotę kwietnia przed klubem Choppers Garage w Lubawce.

Zgodnie z tradycją imprezę rozpoczęła wspólna wyprawa. Kawalkada motocyklistów wyjechał z Lubawki w kierunku Bukówki i po pokonaniu kilkudziesięciu kilometrów po terenie powiatu kamiennogórskiego wróciła do Lubawki.

Wieczorem w klubie grają zespołu Nodum oraz OYA.
 

Kto zostanie starostą kamiennogórskim?

Pokaż, kto według Ciebie, powinien zostać starostą powiatu kamiennogórskiego w nowej kadencji.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama