Lubawscy motocykliści rozpoczęli nowy sezon. Tradycyjnie spotkali się w ostatnią sobotę kwietnia przed klubem Choppers Garage w Lubawce.
Zgodnie z tradycją imprezę rozpoczęła wspólna wyprawa. Kawalkada motocyklistów wyjechał z Lubawki w kierunku Bukówki i po pokonaniu kilkudziesięciu kilometrów po terenie powiatu kamiennogórskiego wróciła do Lubawki.
Wieczorem w klubie grają zespołu Nodum oraz OYA.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze