Radni Kamiennej Góry uczestniczyli dzisiaj (środa, 14 listopada) w sesji. Nie były to uroczyste podsumowanie obrad lecz posiedzenie z kilkoma uchwałami.
Kadencja obecnej rady upływa 16 listopada. Dzisiaj kamiennogórscy radni przyjęli trzy plany zagospodarowania przestrzennego, uchwalili program współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2019 rok oraz zmienili budżet zabezpieczając środki na funkcjonowanie jednostek i na trwające inwestycje. Przy żadnej z uchwał nie było dyskusji.
Pierwsza sesja nowej rady zwołana została na 23 listopada. Na tym samym posiedzeniu ślubowanie złoży nowy burmistrz.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze