Reklama

Sesja z uchwałami

Radni Kamiennej Góry uczestniczyli dzisiaj (środa, 14 listopada) w sesji. Nie były to uroczyste podsumowanie obrad lecz posiedzenie z kilkoma uchwałami.

 

Kadencja obecnej rady upływa 16 listopada. Dzisiaj kamiennogórscy radni przyjęli trzy plany zagospodarowania przestrzennego, uchwalili program współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2019 rok oraz zmienili budżet zabezpieczając środki na funkcjonowanie jednostek i na trwające inwestycje. Przy żadnej z uchwał nie było dyskusji.

Pierwsza sesja nowej rady zwołana została na 23 listopada. Na tym samym posiedzeniu ślubowanie złoży nowy burmistrz.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama