Koniec roku w Kamiennej Górze będziemy świętować hucznie na zabawie sylwestrowej.
Impreza zacznie się o godzinie 21. Rozpocznie ją występ didżejski. Gwiazdą wieczoru będzie zespół ?BABYLON? z show, na który składają się wszystkie największe przeboje legendarnej grupy ?BONEY M?. Zabawę zakończymy przy muzyce mechanicznej prezentowanej przez DJ.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze