Wczoraj Pagaz Krzeszów rozegrałam kolejny mecz Ligi Młodzika Młodszego. Tym razem podejmował Szczyt Boguszów Gorce.
Miejscowej drużynie kibicowali seniorzy z Domu Seniora Willmannowa Pokusa z Krzeszowa. Wybrali dobry mecz. Obejrzeli bowiem 12 bramek.
LKS Pagaz Krzeszów : Szczyt Boguszów Gorce - 7 : 5
Skład: Książek, Piechota, Czuba, Zawiłowicz, Szampera D., Szampera Ł., Wyrwał, Janczyk, Janor, Dubiel, Kachniarz, Kołodziejski, Falkowski, Pietrzykowski
Bramki dla Pagazu zdobyli: Dubiel (x2), Janczyk (x2), Szampera D., Jano, Książek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze