Znamy datę rozpoczęcia pracy przez nowego sekretarza w Urzędzie Miasta Lubawka.
Jak już informowaliśmy konkurs na sekretarza wygrał Arkadiusz Dybiec, do tej pory pracownik Urzędu Miasta w Kamiennej Górze.
Z naszych informacji wynika, że Arkadiusz Dybiec rozpocznie pracę w lubawskim urzędzie w najbliższy poniedziałek (27 maja).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze