Pijany kierowca zakończył nocny rajd ulicami Kamiennej Góry na latarniach przy ul. Kościuszki.
Około północy policjanci poinformowani zostali o kierowcy, który stracił panowanie nad pojazdem i zniszczył dwie latarnie przy ul. Kościuszki. Uderzenie było tak silne, że jedna latarnia została wyrwana, druga złamana.

fot. użyczone
Okazało się, że 22-letni kierowca, mieszkaniec powiatu lwóweckiego, ma ponad 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Nic mu się nie stało. Został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze